Jakie są elementy świadomej kreacji rzeczywistości?

Drogi czytelniku na początek potrzebujesz zrozumieć, że świadoma kreacja rzeczywistości zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. I dzieje się cały czas niezależnie, czy zwracasz na to uwagę, czy też nie.

Od twoich decyzji, myśli, przekonań, emocji i wszystkich tych czynników, które wpływają na strukturę częstotliwości twoich wibracji zależy jakość twojego życia. Jest kilka elementów, od których trzeba zacząć, aby proces twórczej kreacji życia mógł się rozpocząć.

Bez tego nadal będziesz krążył w zapętleniu starych schematów, destrukcyjnych wzorców i trudnych emocji. Świadomość własnych możliwości, wewnętrznej mocy będzie niezmiernie pomocna w tym twórczym procesie..

Po pierwsze:

Potrzebujesz wziąć odpowiedzialność, za swoje myśli, słowa, emocje i zachowania,

Za wszystko, co do tej pory stworzyłeś i wykreowałeś w swojej rzeczywistości.

Niezależnie, czy dana część twojego życia podoba ci się, czy też nie.

Wszystko jest twoim dziełem stworzenia. I pokazuje ci na jakim poziomie funkcjonują twoje wibracje.

Im wyższa częstotliwość, tym korzystniejsza rzeczywistość i na odwrót.

Po drugie:

Ważna jest świadomość bycia tu i teraz i otworzenie się na możliwości Wszechświata. Aby korzystna i świadoma kreacja mogła mieć miejsce potrzebujesz stać się obserwatorem swoich myśli, słów, emocji i zobaczyć, co one tworzą i pokazują w świecie zewnętrznym.

Obserwacja sprawia, że jesteś świadomy dokąd podąża twoja energia i uwaga.
A jeśli jesteś świadomy możesz przekierować swój potencjał w korzystne dla ciebie przestrzenie zauważając niskowibracyjne emocje. Strach, lęk, nienawiść, gniew, bezsilność nie są dobrym doradcą.

Zatem jeśli świadomie widzisz i czujesz, co dzieje się z tobą w związku z jakąś sytuacją, czy zdarzeniem masz możliwość przekierować uwagę na emocje Następnie przyjrzeć się im z pozycji obserwatora i pozwolić odejść, stwarzając tym samym nową przestrzeń dla korzystnych i budujących odczuć.

Po trzecie:

Kolejną ważną rzeczą jest zaufanie i wiara do siebie. Bez tych elementów świadoma kreacja nie istnieje.

Jeżeli nie zmieniasz swojego myślenia, działania, nawyków i emocji i na bazie lęku chcesz budować nową rzeczywistość, to odtworzysz tylko to, co już dobrze znasz. I niekoniecznie jesteś z tego zadowolony.

Kreując z poziomu strachu i braku zaufania stwarzasz jeszcze więcej braku i lęku w swoim życiu

Dopiero, kiedy bezwzględnie zaufasz sobie, a tym samym Wszechświatowi nabierasz wewnętrznej pewności, że kreacja rzeczywistości jest możliwa. A ty zasługujesz na wszystko, co najlepsze i najpiękniejsze.

Po czwarte:

I tu przechodzimy do kolejnego elementu, którym jest zasługiwanie.To bardzo ważne, aby przyjrzeć się swoim przekonaniom, które blokują dostęp do
wewnętrznej.mocy i obfitości wszechświata.

Jeśli wewnętrznie nie czujesz się godny, nie masz poczucia, że zasługujesz na to, co chcesz wykreować to, co możesz nowego i korzystnego stworzyć…?

Skupiając uwagę na braku, lęku, niepewności Wszechświat spełniając twoją kreację powiększa ten obszar. I masz więcej tego, czego nie chcesz.

Po piąte:

Bądź w centrum uwagi Wszechświata.

Kiedy wiara, zaufanie i odpuszczenie oczekiwań idą w parze jesteś bezpośrednio połączony z Siłą Wyższą.

Rezonujesz w sposób naturalny z polami morficznymi obfitości. Wtedy myśli dzieją się tu i teraz. Intencje manifestują bardzo szybko, a ty żyjesz w świecie miłości, obfitości i szczęścia.

Przede wszystkim naucz się miłości do siebie bo, to właśnie sprawi, że wszystkie powyższe elementy połączą się w tobie w sposób naturalny.
A świadoma kreacja rzeczywistości będzie przychodziła ci z lekkością

Jeśli na tym etapie życia nie wiesz do końca, jak kreować swoją przestrzeń. Nie umiesz rozpoznać, co blokuje możliwość korzystania z wewnętrznej mocy. I jesteś gotowy na zmiany w swoim życiu zapraszam na kwantowe sesje.

Małgorzata G.Sasinowska

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ PRZYJACIOŁOM