Czy Prawo Przyciągania działa?

Nie wiem, czy ucieszy Cię ta wiadomość, czy nie, ale prawo przyciągania działa zawsze. Niezależnie, czy w to wierzysz, czy zgadzasz się z tą teorią, czy też nie, to odwieczne Prawo jest z nami od zawsze. Ta informacja może być dla Ciebie budująca, jeśli na co dzień skupiasz swoją uwagę na rzeczach dla Ciebie korzystnych.

Natomiast w przypadku osób ciągle zamartwiających się, narzekających i żyjących w lęku uświadomienie sobie, że budują wokół siebie jeszcze więcej tego, czego się boją może być, jak wyrwanie z ciepłych kapci zimą. :).

Prawo Przyciągania działa zgodnie z zasadą – na czym się skupisz to masz. A zatem bycie w energii braku i martwienie się np: o pieniądze, czy o przyszłość sprawia, że Wszechświat obdarzy Cię sytuacjami przysparzającymi jeszcze więcej problemów z pieniędzmi, A więc poszerzy ten obszar na którym się skupiasz – czyli obszar zmartwienia.

 

Można nawet przyjąć, że martwienie się to modlitwa o kłopoty.

 

Jeśli boisz się o swoją przyszłość pod jakimkolwiek względem to, mogę Cię zapewnić, że już dzisiaj fundujesz sobie dokładnie to, czego nie chcesz. Twoja energia skupiona na danym temacie, który jest dla Ciebie trudny sprawi, że Wszechświat da Ci tego więcej.

Zatem jaki z tego wniosek?

Jeżeli pragniesz przyciągnąć do siebie korzystne sytuacje, nową pracę, większe zarobki, świetne relacje międzyludzkie to, na tych obszarach potrzebujesz się skupić. I sprawić, aby być w energii obfitości, a nie braku.

 

Co oznacza być w energii obfitości?

W momencie, kiedy chcesz, aby nastąpiły zmiany w jakiejś sferze życia, z której jesteś niezadowolony nie możesz bez przerwy myśleć o tym, czego nie masz. To potwierdza energię braku i obniża Twoje wibracje.

Zatem potrzebujesz podnieść swoją energię do poziomu obfitości. Wtedy Twoje intencje wysyłane do Wszechświata będą stwarzały jeszcze więcej dobrobytu wokół Ciebie ponieważ wzrosły Twoje wibracje.

 

Co możesz zrobić już teraz, aby skutecznie przyciągać to, czego chcesz:
  • Zauważaj różne drobne rzeczy i sytuacje w swoim życiu, za które możesz być wdzięczny.
  • Zauważaj destrukcyjne myśli i zmieniaj je na wspierające.
  • Dbaj o swoje wibracje skupiając się na pozytywnych rzeczach i sytuacjach.
  • Proś Anioły o pomoc w trudnych momentach.
  • Buduj afirmacje, które będą pomagały Ci w pozytywnym myśleniu i wyrażaniu swoich intencji.
  • Medytuj i poszerzaj swoją świadomość.
  • Przebywaj z osobami, z którymi dobrze się czujesz.
  • Skupiaj swoją uwagę na tylko na tych obszarach, które są dla Ciebie korzystne
  • Śmiech, wspólna zabawa z innymi ludźmi, oglądanie komedii i kabaretów również podnosi wibracje.
  • Przebywanie na świeżym powietrzu, kontakt z naturą, spacery i sport to bardzo dobry pomysł, aby uaktywnić endorfiny.

 

Nie są to żadne czary – mary, ale dostępne dla każdego z nas sposoby, aby uruchomić wewnętrzny potencjał i podwyższyć wibracje. Oprócz tego oczywiście ważne jest działanie na poziomie świadomym. Czyli podejmowanie różnego typu aktywności w zakresie tematu, który nas interesuje. Chodzi o to, aby wysłać sygnał do Wszechświata o naszym zaangażowaniu w temat.

Pracując mentalnie z intencją, dbając o swój umysł i ciało jednocześnie podejmując działanie wchodzimy w połączenie z korzystnymi potencjałami Wszechświata. I wtedy nagle nie wiadomo skąd zaczynają pojawiać się różne okazje, możliwości, których w żaden sposób nie wymyślilibyśmy “z głowy”.

 

Oznacza to, że poziom naszej energii zarezonował z tymi obszarami pola kwantowego, gdzie znajdują się dla nas najbardziej korzystne potencjały. I każdy z nas ma możliwość, aby się z nimi połączyć. Ponieważ jeśli potrafimy stworzyć w życiu to, czego nie chcemy i taki scenariusz pojawia się w naszym życiu.

To wystarczy odwrócić ten mechanizm i zacząć w sposób świadomy kreować swoje życie wybierając te możliwości, które sami chcemy. A nie te, które są zbieraniną naszych przypadkowych myśli i nawyków.

 

Jest to bardzo budujące, że w każdym momencie możemy podjąć decyzję o zmianie naszego życia

I przekształcić je, aby móc korzystać z cudownych możliwości Wszechświata. Nie jest to zależne od wieku, zawodu, miejsca zamieszkania, czy wykształcenia. To tylko nasza wolna wola prowadzi nas w jasną, albo ciemną stronę życia.

 

Zakładam, że każdy z nas chce cieszyć się ziemskim życiem, żyć w radości, miłości i obfitości. Dlatego z ogromną radością podkreślam, że jeśli tylko chcesz już teraz możesz podjąć decyzję o zmianie i wprowadzać ją konsekwentnie w swoje życie.

Oczywiście w Prawie Przyciągania funkcjonuje jeszcze kilka innych elementów, które ułatwiają świadome z niego korzystanie. I jest wiara, zaufanie i odpuszczenie. Ale o tym już w innym artykule.

Jeżeli czujesz potrzebę zmian i chcesz ułatwić sobie otwarcie na nowe możliwości zapraszam Cię na sesję Twoja Kwantowa Zmiana klik >>>

Małgorzata G. Sasinowska

 

 

Poniżej dla Ciebie  Ebook Kwantowa Kreacja Rzeczywistości >>> 

Kwantowa kreacja rzeczywistości.

 

 

Wolisz słuchać niż czytać?

Zapraszam na mój kanał YT.

 

Sesje, które mogą być dla Ciebie interesujące.