Hipnoza z Duszą

PODRÓŻ REINKARNACYJNA z Kronikami Akaszy

Uwalnianie Negatywnych Wzorców i Programowanie Podświadomości

Zapraszam Cię w odkrywczą podróż do poznania i uzdrowienia siebie na poziomie innych wcieleń.
Transformujesz swój wewnętrzny świat, programujesz umysł i otwierasz serce.

Czym jest Podróż Reinkarnacyjna?

twoje doświadczenie- uwolnienie - spełnienie

Hipnoza reinkarnacyjna jest potężnym narzędziem rozwoju osobistego i duchowego. Otwiera drzwi do głębokiego zanurzenia się w przeszłe egzystencje oraz czasoprzestrzenie pomiędzy wcieleniami. Umożliwia również zrozumienie wędrówki naszej duszy i jej poprzednich inkarnacji. Poprzez ten proces doświadczysz głębszej samoświadomości, połączenia z wewnętrzną mądrością i większą klarowność wizji swojego życia. Wewnętrzne doświadczenie pozwala spojrzeć w sposób holistyczny na swoją rzeczywistość. Umożliwia też uzdrowienie przyczyny na poziomie podświadomym wielu obecnych problemów i odzyskanie sensu istnienia.

Wgląd i uzdrowienie na poziomie inkarnacji pozwala na tworzenie bardziej udanego życia.

Jak się czujesz teraz?

Poczuj wreszcie radość, zadowolenie i spełnienie.

Podążaj z odwagą i zaufaniem za pragnieniami swojego serca.

odzyskaj spokój i harmonię wewnętrzną. poczuj się dobrze ze sobą.

odkryj swoją moc kreacji iświadomie kształtuj swoją rzeczywistość.

Otwórz się na miłość do siebie i przyjmowanie obfitości wszechświata.

Odkryj swoje autentyczne Ja i poczuj piękno życia

Odzyskaj Wpływ Na Swoje Życie.

Zerwij wreszcie ciężkie łańcuchy przekonań i wzorców, ciągle powtarzających się trudnych relacji, sytuacji i zdarzeń. Czas upływa, a zmieniają się tylko osoby, albo okoliczności w jakich występują. Jednak ból i cierpienie, jakie sprawiają są takie same i wzrastają wraz z upływem lat. Lęk, złość, wstyd, nienawiść, smutek czy zazdrość wypalają człowieka od środka. Może narastać poczucie goryczy, krzywdy i bezsensu życia.

Podróż reinkarnacyjna pomaga odzyskać wewnętrzną wolność. Dokonanie uzdrowienia negatywnych wzorców i zapisów na poziomie innych wcieleń pozwala zmienić wzorce w podświadomości na pozytywne i wspierające. Życie przestaje Ci się przydarzać i odzyskujesz z pełną świadomością wpływ na swoją rzeczywistość. Transformacja i zrozumienie poziomie duchowym daje nowe, szersze postrzeganie siebie z perspektywy duszy. I zupełnie nowy kontekst dla wszystkiego co przeżywamy na Ziemi.

Czym jest hipnoza?

jest naturalnym zjawiskiem, którego każdy człowiek już doświadczył.

.
Hipnoza to naturalny stan umysłu - umożliwia dostęp do nieświadomej części siebie z jednoczesnym zachowaniem samoświadomości. Ten stan charakteryzuje się psychicznym i fizycznym relaksem i odprężeniem oraz zdolnością do głębokiej koncentracji. Umysł przechodzi z codziennych fal beta do wolniejszych alfa lub theta. Współcześnie uznaje się, że jest to jeden z autonomicznych stanów obok jawy i snu.

Przykładem naturalnego stanu hipnozy w ciągu dnia może być chwila, kiedy jesteś bardzo skoncentrowana na czytaniu dobrej książki lub oglądaniu filmu. Kiedy jesteś tak zaabsorbowana, że całkowicie tracisz poczucie czasu i przestrzeni, a świadomość otaczającego świata zanika. W takich momentach możesz zatracić się w historii lub filmie. Twoje emocje mogą być wzmocnione, a czas wydaje się zupełnie nieistotny. To stan, w którym jesteś tak bardzo zaangażowana w to, co robisz, że inne bodźce zewnętrzne stają się mniej ważne.

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz to nazywał przeznaczeniem." karl gustav jung

W czym może pomóc Podróż Reinkarnacyjna?

To całe spektrum możliwości. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz teraz i Twojej gotowości na zmiany, aby lepiej i łatwiej żyć

Podróż Reinkarnacyjna z Kronikami Akaszy NIE jest poradą psychologiczną, psychiatryczną, ani lekarską.

Przed sesją

Przygotuj cichą i spokojną przestrzeń dla siebie, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Szczegółowe informacje otrzymasz na maila.
Umawiając się na Sesję Reinkarnacyjną nie należy pić alkoholu ani brać innych środków odurzających przynajmniej 24 h przed sesją.

Nie współpracuję z osobami poniżej 21 roku życia, jak również z osobami zażywającymi leki psychotropowe oraz środki zmieniające świadomość. Jeśli jesteś w ciąży możemy spotkać się dopiero po rozwiązaniu.

Szczegóły

sesji on-line

sesja 90 minut

hipnoza

490 zł

pakiet 3 x 60 minut

hipnoza

Jeszcze niedostępny