Kroniki Akaszy – czym są?

Kroniki Akaszy to rodzaj kosmicznej pamięci, w której zapisane są wszystkie wydarzenia, wspomnienia oraz informacje o każdej istocie, która kiedykolwiek inkarnowała w danym systemie.

W Kronikach Akaszy znajdziemy wszystko włącznie z doświadczeniami, myślami, ideami i emocjami. Jest to miejsce poza czasem i przestrzenią,

Słowo  „AKÁSHA” – Akasza pochodzi z sanskrytu i oznacza „substancję pierwotną”, „eter”, czyli niematerialną, subtelną energię przenikającą cały Wszechświat i niewidzialny składnik współtworzący Kroniki.

W polu energetycznym przechowywane są wszystkie przeszłe, teraźniejsze wydarzenia i przyszłe potencjały.  Jeżeli zachodzi taka potrzeba można mieć do nich dostęp z teraźniejszości w celu przebudzenia świadomości.

Człowiek nie jest jednak bezwolną marionetką, która ma zrealizować z góry ustalony plan.

Przyszliśmy na ten Świat, żeby doświadczać, poszerzać swoją wiedzę, doświadczyć wybrane lekcje. I tym samym poszerzać swoją świadomość. Natomiast zawsze mamy prawo wyboru drogi, jaką chcemy pójść.

Każda osoba posiada swoje Kroniki Akaszy, swoich Opiekunów Duchowych, Mistrzów i Nauczycieli.

Są to wysoko wibracyjne Istoty Światła pełne miłości i dobra, które kochają ludzi i chcą im pomagać.

Każdy z nas może do nich zwrócić się o pomoc i otrzymać morze bezwarunkowej miłości, akceptacji, szczęścia i radości.

 

Jakie korzyści daje odczyt z Kroniki Akaszy?

Pozyskanie informacji i wskazówek odbywa się poprzez czasowe podłączenie do pola informacyjnego KronikI AkaszyJest to pewna przestrzeń w nas samych, leżąca w obrębie naszej nadświadomości.

Łącząc się z tą sferą możemy otrzymać odpowiedzi na najtrudniejsze nurtujące nas pytania. Dzięki energii miłości, jaka płynie z poziomu Kronik wznosimy się na wyższe, bardziej harmonijne, pełne szczęścia i spokoju poziomy.

Otrzymujemy wiedzę i informacje, które pomagają nam zharmonizować nasze życie na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym. Dzięki temu podnosimy nasze wibracje, łagodzimy ego i podążamy za celem naszej duszy.

 

Kontakt z Polem Akaszy pozwala nie tylko na rozwiązanie bieżących problemów, ale przede wszystkim umożliwia dotarcie do schematów i wzorców, które powodują dany stan rzeczy.

Aby uzdrowić i pozbyć się niekorzystnych ograniczeń blokujących obfitość. I otworzyć się na nowe możliwości, radość i spełnienie w życiu.

Nie zawsze też to, co uważamy za problem, tym problemem jest. Ponieważ u jego źródła leży zupełnie inna przyczyna, niż nam się wydaje

Zauważamy często w życiu pojawiające się podobne zdarzenia, czy sytuacje, które pojawiają się cykliczne. Jest to spowodowane nabytymi w dzieciństwie schematami, ale przyczyną mogą być również nieświadome wzorce z poprzednich wcieleń.

U podłoża problemów finansowych wcale nie musi leżeć np: niezaradność życiowa, czy brak zdolności. Może to być niskie poczucie własnej wartości, brak bezpieczeństwa, wyniesiony z dzieciństwa, czyli blokady, szkodliwe wzorce i przekonania.

Mogą to być też śluby i przyrzeczenia z obecnego i poprzednich wcieleń oraz klątwy i uroki ciążące nad osobą lub rodem.

Podczas odczytu z Kronik Akaszy  możemy się od tego wszystkiego uwolnić. Jak również uzdrowić wewnętrzne dziecko.

Możemy odciąć toksyczne i szkodliwe powiązania w relacjach międzyludzkich, energetyczne obciążenia, a także uleczyć traumy.

 

Transformując głębokie wzorce na wielu poziomach, uwalniając i zmieniając energię jednocześnie odblokowujesz swoje potencjały. Harmonizujesz różne aspekty osobowości, co pozwala na pełniejsze podłączenie do życia.

Niemożliwe stanie się teraz osiągalne, doświadczymy kwantowego przyśpieszenia. Odkryjemy nowe możliwości i zaczniemy kreować swoją nową rzeczywistość.

Jesteśmy tutaj, aby doświadczać wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Cieszyć się życiem, a nie żyć w lęku i strachu. Możemy zerwać z tym co nas ogranicza, blokuje i nie pozwala ruszyć naprzód.

 

Wewnętrzne dostrojenie w przestrzeni Akaszy pozwoli Ci zobaczyć kim tak naprawdę jesteś. I jaki jest Twój cel tu na Ziemi.

Uzdrowisz schematy, wyeliminujesz blokady i otworzysz się na obfitość Wszechświata. Zmieni się stan Twojej świadomości oraz postrzeganie rzeczywistości.

Dzięki otrzymanym wskazówkom i odpowiedziom płynącym z Kronik Akaszy możesz przetransformować swoje życie.

Bo rzeczywistość, w której żyjesz jest tak naprawdę lustrem Ciebie samego. Zewnętrzny obraz Świata wokół Ciebie pokazuje, jakie myśli, emocje i schematy towarzyszą Ci na co dzień.

I jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego życia podejmij działania w zgodzie ze sobą, aby to zmienić.

 

Jesteś gotowa/y na zmiany i czujesz, że nadszedł moment świadomego tworzenia nowej, korzystnej dla Ciebie rzeczywistości ?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK to z radością będę pośredniczyć w przekazywaniu informacji z Kronik Akaszy.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ PRZYJACIOŁOM