Dzień dobry!

Nazywam się Małgorzata Sasinowska.

Wspieram kobiety, które pragną zmiany w drodze do spełnionego życia.

Integruję duchowość z praktyką pracy nad podświadomością i konkretnym ziemskim działaniem w ujęciu holistycznym. Uczę, jak korzystać z mocy serca i potęgi umysłu

Poprzez zmianę mentalną i pracę z energią pomagam uwolnić się od ograniczeń i blokad, zbudować poczucie własnej wartości i odkryć miłość do siebie. Dzięki temu kobiety mogą z odwagą budować autentyczne i spełnione życie. 

Wierzę, że MOC SERCA połączona z POTĘGĄ UMYSŁU daje nieograniczone możliwości kreacji własnego szczęścia  na Ziemi. Dzięki mojej własnej transformacji wiem, że   można wyjść z totalnego dołka i ograniczeń do życia w poczuciu bezpieczeństwa, wiary w siebie  i spełnienia.

Teraz moja osobista podróż jest skrótem dla Ciebie – unikniesz samodzielnych poszukiwań i oszczędzisz cenny czas. Moja wiedza, praktyka i lata doświadczeń są dostępne dla Ciebie. 

Kawałek mojej historii

Pamiętam, że był taki czas, kiedy nie mogłam ruszyć z miejsca.

Nie umiałam podjąć decyzji i nie miałam celu do którego mogłabym dążyć Czułam, że coś mnie blokuje, coś mnie trzyma przed pójściem do przodu. Wiedziałam, co mam zrobić, ale nie robiłam. To było bardzo frustrujące. Moja wiedza nie przekładała się na działanie i oczekiwane rezultaty w życiu.

Chyba czekałam na cud…, że „coś się samo zmieni”, „coś nowego samo pojawi się” w moim życiu.
Myślałam sobie – po co był mi ten cały rozwój? Byłam rozżalona i czułam bezsens życia. Czułam niemoc i beznadzieję… Obiecywałam sobie każdego ranka, że to właśnie dzisiaj zacznę zmianę… A potem dzień rozłaził mi się na różne czynności…
Wszyscy byli ważniejsi ode mnie. Zaczynałam i nie kończyłam tego, co zaplanowałam.. Nie rozumiałam dlaczego tak się dzieje… Przecież mogłam to zrobić…, a jednak nie robiłam… Zawodziłam siebie, narastała frustracja i niezadowolenie. Czułam, że czas mi ucieka, a życie przecieka przez palce… Nie chciałam już dłużej tak żyć – w poczuciu winy i rozżalenia. Nie chciałam za pół roku obudzić się w tym samym miejscu.


W końcu mimo oporu podjęłam decyzję, że chcę uwolnić się z miejsca utknięcia.
Byłam zdecydowana, aby zmienić swoje życie. Postanowiłam poszukać pomocy i ją znalazłam, bo tak zdecydowałam.
Na początku nie wiedziałam od czego zacząć. Czułam chaos… Bałam się oceny, że nie daję rady sama, że „powinnam” wiedzieć… Bałam się, że będzie, jak zwykle..

Dlaczego Ci o tym mówię?
Bo być może jesteś teraz w podobnym miejscu, tracisz nadzieję i wiarę, że coś może zmienić się w Twoim życiu.
Rozumiem, jak trudno jest szukać wsparcia i wykonać pierwszy krok, kiedy wmówiono nam, że musimy same dawać sobie radę ze wszystkim.
To nie jest prawda! Chcę Ci powiedzieć, że zmiana życia jest naprawdę możliwa niezależnie od wieku i okoliczności.

Kiedyś nie miałam planów i marzeń – teraz robię to, co kocham, realizuję moje marzenia. Chce mi się wstawać każdego dnia. Kiedyś czekałam na „odpowiedni moment” i traciłam kolejne miesiące. Teraz podejmuję decyzje płynące z serca i kreuję świadomie moje życie.

Na głębszym poziomie zrozumiałam, kim naprawdę jestem.

Uwierzyłam, że jestem wartościowa, mądra i godna wszelkiego dobra. Uwierzyłam, że mogę robić to, czego pragnę i mam prawo chcieć od życia więcej. Odzyskałam swoją moc i wiarę w siebie. Przestałam uzależniać moje szczęście od innych ludzi i warunków zewnętrznych. Przestałam stać sobie sama na drodze. Zamiast wymówek szukam rozwiązań. Kiedy podejmuję decyzję pojawiają się najlepsze dla mnie możliwości i rozwiązania. I chcę Ci powiedzieć, że zmiana jest możliwa w każdym momencie życia. To od nas zależy, czy podejmiemy decyzję i podążymy za głosem intuicji. Kiedyś nie mogłam ruszyć do przodu. Blokujące przekonania, przeszłość i brak wiary w siebie trzymały mnie w miejscu.

Moja decyzja o zmianie siebie i obranie kierunku zmieniły wszystko.

Bądź tym, kim w głębi naprawdę Jesteś

Dobre i szczęśliwe życie czeka na ciebie!
odważ się po nie sięgnąć

Uwierzyłam, że mogę być szczęśliwa i osiągnąć spełnienie w życiu. Teraz wiem, że można zmienić swoje życie, uwierzyć w siebie, robić to, co się kocha. Można codziennie wstawać z poczuciem zadowolenia. Można czuć spokój i przestać się martwić. Można być dla siebie dobrą i obdarzać się miłością. To wszystko jest dostępne dla Ciebie.

Nie wierzysz? - weź wiarę ode mnie, bo ja wierzę w Ciebie.

Wiem, że możesz to zrobić. Teraz jest idealny moment na realizację Twoich pragnień.
Nie jutro, nie pojutrze, nie za rok. Życie na Ziemi ma datę przydatności, pamiętaj o tym i idź po swoje spełnienie TERAZ!

Poczuj, czego pragniesz i podążaj za głosem serca. Uwierz, że możesz, a dokładnie tak będzie. Zdecyduj i idź po to!

Jesteś tu dla Siebie

Ty też możesz żyć na własnych warunkach,
w zgodzie ze swoim sercem

Nie przeżyję za Ciebie życia, nie dokonam za Ciebie zmiany, ale podam rękę i ułatwię Twoją drogę, abyś nie musiała sama przez nią przechodzić. Doskonale rozumiem, że możesz czuć się przytłoczona, zagubiona i zmęczona. Dość już poczucia winy, lęku i zastoju.

Nieważne, w jakim miejscu swojego życia jesteś, ile masz lat i jakie doświadczenia były Twoim udziałem. Ważna jest Twoja gotowość, otwartość, zaufanie i chęć zmiany.

Spełnione życie naprawdę jest możliwe. Nie musisz być w tej drodze sama. Czekam na Ciebie w bezpiecznej, pełnej ciepła i akceptacji przestrzeni.

- Małgorzata

Program Mentoringowy

12-tygodniowy proces wewnętrznej tRAnsformacji

zbuduj swoje Spełnienie!
Poznaj to, kim naprawdę jesteś i zmień swoją rzeczywistość.
Wykorzystaj MOC SERCA oraz POTĘGĘ UMYSŁU i żyj tak, jak naprawdę tego pragniesz!

Certyfikat Hipnoza
Certyfikat Hipnoza
Certyfikat Hipnoza