Podnoszenie Wibracji i Uwalnianie Energetycznych Obciążeń z NIERUCHOMOŚCI.

Mieszkania i domy.

Podnoszenie wibracji natury nieożywionej ma na celu oczyszczenie z trudnych, obciążających energii, które będąc w ciągłym zastoju powodują różnego rodzaju przeszkody w życiu mieszkańców, pracowników, czy użytkowników.

Położenie danej nieruchomości ma duże znaczenie. Mieszkając lub prowadząc firmę blisko cmentarza, szpitala, domu pogrzebowego, kościoła lub miejsca, gdzie często zdarzają się wypadki możesz częściej odczuwać ciężką energię.

Poniżej pokrótce wyjaśnię, jakie mogą być symptomy, objawy energetycznego zastoju w danej przestrzeni.

Mieszkanie lub dom to miejsce, gdzie chcemy czuć się dobrze, chcemy wypocząć po trudach dnia i spędzić miło czas. Natomiast w momencie, kiedy ciężka energia panuje w takim wnętrzu trudno jest o odpoczynek. Sen również często nie przynosi ukojenia. Nasilają się konflikty i czujesz, że energia jest, aż “gęsta”.

Może to być również przyczyną częstego lub wręcz chronicznego bólu głowy, osłabienia (które „wzięło się z niczego“), ale również różnego rodzaju dolegliwości, których przyczyn czasami nie można zdiagnozować.

Obciążająca będzie także energia długu, który posiada dany budynek, czy mieszkanie, jeśli zostało zakupione na rynku wtórnym. Ale mogą to być również nowe budynki stojące gruncie z takim obciążeniem. Tym samym taka energia panuje w mieszkaniu, czy domu.

Energia długu jest energią obciążającą finanse. Zdarza się, że po przeprowadzce w inne miejsce ludzie zaczynają mieć problemy z pieniędzmi, mimo, że do tej pory było wszystko w porządku. 

Kolejnym przykładem jest energia rozwodu lub długotrwałego konfliktu, kiedy dużo trudnych emocji pamięta dom, czy mieszkanie. Dotyczy to tak naprawdę różnych życiowych problemów, które pojawiają się w życiu człowieka. I ta energia bardzo obciąża dany budynek i wpływa na życie mieszkańców. 

 

Dodatkowo dochodzą jeszcze energie, które szukają „żywiciela“ w postaci człowieka. I są to tzw. „dusze zagubione“, które nie zostały odprowadzone do Światła. Ma to miejsce wtedy, kiedy człowiek zmarł nagle i nie odszedł na Wysoki Plan Energetyczny Tego typu energie mogą próbować, w jakiś sposób kontaktować się z ludźmi. Może mieć to formę pukania, stukania, zimnego powiewu wiatru przy zamkniętych oknach. Może to być światło, które “samo się” zapala lub drzwi, które „same się“ zamykają.

Z reguły człowiek intuicyjnie czuje, że coś jest nie tak.

Im bardziej osoba jest wrażliwa, ale też w gorszym nastroju: w smutku, żalu, trudnościach tym łatwiej taka energia „przykleja się“ do człowieka. To powoduje jeszcze gorszy nastrój, brak chęci do działania, czasami odczuwany, jako dziwny zastój w życiu. Wpływa również na brak odpoczynku, ciągłe zmęczenie, trudności z zasypianiem, częste budzenie się w nocy, ale też koszmarne sny.

Oczywiście nie są to wszystkie ciężkie energie, które mogą obciążać dany dom, czy mieszkanie.Natomiast wszystko okazuje się już bezpośrednio, kiedy pracuję z daną nieruchomością.

Trudności w sprzedaży domu, czy mieszkania również są często spowodowane obciążeniami energetycznymi.

Sprzedaż może zostać zablokowana przez nazwijmy to w skrócie „trudną“ energię. W momencie dokonania procesu Podnoszenia Wibracji i Uwalniania Energetycznego blokada zostaje zdjęta. I dana nieruchomość znajduje nowego właściciela.

WAŻNE: MIESZKANIA I DOMY SĄ OCZYSZCZANE ŁĄCZNIE Z PRZYNALEŻNYM GRUNTEM.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z PODWYŻSZANIA WIBRACJI I OCZYSZCZANIA.

 • Redukcja różnego rodzaju ciężkiej energii pozwala na stworzenie przyjaznej energii. 
 • Mieszkańcy danej nieruchomości czują się wreszcie, jak u siebie w domu. Dom lub mieszkanie tworzy przytulną atmosferę.
 • Łagodnieją konflikty, a ludzie lubią spędzać ze sobą czas w przestrzeni, z której wcześniej uciekali. Poprawia się samopoczucie, chęć do życia i działania.
 • Wzrastają siły witalne nieobciążone już różnymi bytami, które znajdowały się w domu.
 • Energie długu, rozwodu, konfliktu i inne, które gościły w danej przestrzeni zostają uwolnione. Dzięki temu może zagościć spokój i obfitość,
 • Dom, czy mieszkanie wreszcie stanie się azylem do którego wraca się z przyjemnością.
 • A w przypadku nieruchomości na sprzedaż znajdują one wreszcie nowego właściciela.

Podwyższanie Wibracji i Uwalnianie Energetycznych Obciążeń  jest sesją zdalną – wysyłam plik MP3.

 • Po opłaceniu sesji  wyślij proszę do mnie informację na e-maila.
 • W odpowiedzi otrzymasz informacje, jakie dane będą mi potrzebne do procesu.
 • Dokonam procesu do  7 dni od momentu otrzymania wpłaty.
 • Na Twojego e-maila zostanie wysłany plik MP3 z informacjami po procesie.
 • Proszę o pobranie nagrania na swój komputer w przeciągu 10 dni. 
 • Po tym czasie pliki są usuwane z dysku komputera.

 

Inwestycja –  650 pln

Dane do wpłaty:

KLIK >>>

 

Sesje, które również mogą być dla Ciebie interesujące.

Odczyt z Kronik Akaszy

CZYTAJ WIĘCEJ>>>

 

Poznaj Inne Inkarnacje i ich wpływ na Twoje życie.

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

 

Co Twoja Dusza Pragnie Ci Powiedzieć

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Uwalnianie Energetycznych Obciążeń dla Osób

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

 

Zamów sesję.

Email

kwantowazmiana@gmail.com