Jakie korzyści daje połączenie z Polem Akaszy?

Pole Akaszy to cudowna przestrzeń. I jeśli choć raz byłaś w świadomym połączeniu z Akaszą wiesz już, że słowa nie są w stanie tak naprawdę opisać tych niesamowitych odczuć i emocji, jakie odczuwa się w trakcie czytania.

Kroniki Akaszy to nie tylko “duchowe uniesienia”. Poprzez połączenie się z tą wysokowibracyjną przestrzenią ładujemy swoje akumulatory świetlistą energią. Nasze częstotliwości podnoszą się, a wynikiem jest połączenie z korzystnymi dla nas polami obfitości Uniwersum.

 

Jakie korzyści w życiu codziennym może dać połączenie z polem informacyjnym?

Otrzymamy dokładnie to, czego potrzebujemy na ten czas najbardziej.

Nie oznacza to jednak, że przyniesione zostanie nam na złotej tacy i podane w formie prezentu – w sensie “zrobi się samo” -). Ale prezentem są, jak najbardziej rozwiązania i wskazówki, które poprzez zastosowanie w praktyce dadzą najlepsze efekty.

A więc może to być lepsza praca, dobre relacje, więcej pieniędzy, wewnętrzny spokój, wyjaśnienie trudności i tak naprawdę wszystko, co utrudnia nam życie może zostać rozświetlone, wyjaśnione i rozwiązane z perspektywy Akaszy.

 

Nie jest to jednak tylko jednowymiarowe. Często z poziomu świadomego mamy wizję spełnionego życia, które wyrosło na bazie ego i pomysłów umysłu. I wcale te wymyślone przez nas rozwiązania nie muszą być tymi idealnymi. I najczęściej własnie nie są. To dość obszerny temat i zajmę się tym w innym artykule.

Natomiast z perspektywy pola informacyjnego otrzymamy wskazówki, które pokażą najbardziej korzystne potencjały wolne od obciążeń ego i naleciałości oczekiwań. W zgodzie z nami i wybraną ścieżką Duszy.

 

Oczywiście nie ma żadnego przymusu, żeby skorzystać z tych informacji na poziomie świadomym:).

Jako ludzie mamy wolną wolę i możemy brnąć w trudnościach przez życie zamiast płynąć w obfitości. Możemy na własne życzenie iść pod górkę zamiast prostą drogą.I taplać się we własnym bajorku złości, nienawiści, bezsilności, żalu, zazdrości, gniewie, cierpieniu i cokolwiek sobie jeszcze zażyczysz.

Tylko po co…?

Skoro czytasz ten tekst oznacza to, że jesteś gotowa na informacje z przestrzeni Akaszy. Piszę o tym dlatego, że nie każda osoba na ten czas i na tą chwilę wie o Kronikach Akaszy. Może też nie dowiedzieć się o nich również przez całe swoje obecna, ziemskie życie ponieważ taką drogę wybrała Dusza. I jest to związane z planem przedurodzeniowym.

 

Osobiście czuję ogromną wdzięczność, że mogę na co dzień korzystać z tych niesamowitych możliwości pola kwantowego nie tylko dla siebie. Ale być łącznikiem między ludźmi, a tą przestrzenią miłości. Płynie stamtąd wsparcie, cudowne uczucie zrozumienia i całkowity brak oceny.

Połączenie z Akaszą daje natychmiastowy wzrost wibracji. Z poziomu świadomego trudno byłoby o tak szybki skok częstotliwości. Poprzez połączenie możesz rozwiązać i zobaczyć z zupełnie innej perspektywy problemy i wyzwania życiowe, z którymi nie radzisz sobie od lat.

 

Może nie umiesz odnaleźć się w związku, może jesteś nieśmiała, boisz się wystąpień bublicznych, masz stresującą, trudną pracę, Może boisz się jeżdzić samochodem, masz lęk przed wodą, lub jakieś natręctwa. Albo padasz ofiarą naciągaczy, oszustów, pieniądze się nie trzymają lub cokolwiek innego, co sprawia, że stanęłaś w miejscu, czujesz zagubienie, pustkę i chaos w codziennym życiu

Albo z innej beczki – masz dobrą, pracę, świetne zarobki, prowadzisz firmę, ale jesteś samotna, nie umiesz budować relacji. To tylko kilka przykładów, które można by mnożyć ponieważ każdy człowiek to cudowna indywidualność. I każda historia jest odrębną ścieżką Duszy.

 

To, co przychodzi poprzez czytanie Kronik Akaszy, to są najbardziej korzystne dla Ciebie potencjały i możliwości. Ale już od Twojej decyzji zależy, czy podejmiesz działania, aby zaistniały zmiany, czy też nie. Nikt poza Tobą nie zbuduje Twojego życia i nie zdejmie odpowiedzialności, za podejmowane decyzje. Twoja ścieżka zostanie rozświetlona wiedzą, poszerzy się Twoja świadomość, abyś mogła dokonywać wyborów z poziomu Ducha, a nie rozumu i ego.

Wiele ludzkich trudności w obecnym życiu ma swoje korzenie w innych inkarnacjach. Często są to niedokończone lekcje, ale też pamięć morfogenetyczna, która obciąża obecne działania. Już sama świadomość i zobaczenie z perspektywy Istoty Wiecznej tych wydarzeń, ich sensu i struktury daje zrozumienie także porzucenie lęku i uwolnienie energetyczne.na poziomie ziemskim.

 

Śluby i przysięgi inkarnacyjne mogą wpływać niekorzystnie i zaburzać energetycznie obecne działania. To kolejny bardzo szeroki temat nadmienię jednak, że mogą to być przeszkody w budowaniu udanych związków, dochodowego biznesu, uzyskania samodzielności finansowej, czy też długotrwałej samotności.

Pole Kwantowe pozwala, aby zobaczyć, poznać i uwolnić życiowe przeszkadzacze. Otrzymasz również wskazówki, jakie działania podjąć, aby zaopiekować się danym obszarem życia na poziomie świadomym. I wzbudzić w nim obfitość.

 

Niesamowite możliwości daje praca z podświadomością i emocjami. jest to naprawdę ogromny obszar w każdym z nas, któremu warto poświęcić czas i energię. Każda z nas ma blokady i niekorzystne wzorce,  które siedzą głęboko zakopane w ciemnej piwnicy podświadomości.

I z poziomu świadomego brak jest tam dostępu. Ale kontakt z wysoko wibracyjnym polem pozwala na odkrycie zakrytego. I znowu samo uświadomienie sobie, zobaczenie i nazwanie tego, co tak długo kładło się niewidzialnym cieniem na naszym życiu pozwala wejść w etap wyzwolenia. i uwolnienia.

 

Aby efekt był trwały trzeba podjąć również wyzwanie do działania w codziennym życiu. A także praktycznie zastosować wiedzę, którą otrzymaliśmy. Tylko wtedy zajdą najbardziej korzystne transformacje w życiu. Samo “wiedzenie” jeszcze jakoś nikomu nie przyczyniło się do żadnej zmiany.:)

Możliwości pracy z polem informacyjnym jest mnóstwo. Jak już wspomniałam każdy człowiek jest cudowną indywidualnością, ma swoją drogę i swój koncept. Cokolwiek dzieje się w życiu można prosić o pomoc Kroniki Akaszy. Nie ma głupich pytań, ani sytuacji, które zostałyby poddane ocenie.

 

Z perspektywy Istoty Wiecznej nawet najtrudniejsze zadania życiowe nie są porażką, „grzechem“, błędem czy problemem. To doświadczenia, które Dusza wybrała sobie na tę inkarnację ziemską. Z miłością i łagodnością prowadzona jest konwersacja pomiędzy Tobą, a Polem Akaszy

 

Jeśli jesteś gotowa/gotowy na zmiany i poszerzenie świadomości, ale również na podjęcie działania z ogromną przyjemnością będę pośredniczyć w Twojej rozmowie z Akaszą.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ PRZYJACIOŁOM